pomoc innym

wtorek, 23 kwietnia 2013
Kochani mam wielką prośbę! Zajrzyjcie do Kasi. Napisała, że coś się u nich stało i nie wie czy dalej będzie pisać bloga, a ja nie mam jak do niej napisać, bo jej blog mi się nie wyświetla. Proszę wejdździe do Kasi i Miłoszka w moich zakładkach i zapytajcie co u niej. Wczoraj u siostry zaglądałam do Kasi i nic nie napisała. Na pewno potrzebuje teraz naszego wsparcia. Napiszcie do niej proszę. Może moglibyśmy jej jakoś pomóc. Bardzo się martwię :( Miałam rację, Kasia ma teraz bardzo trudne chwile. PRZYTULMY JĄ WIRTUALNIE NA JEJ BLOGU! Niech wie, że z nią jesteśmy :)
wtorek, 16 kwietnia 2013

Kochani mam do Was wielką prośbę.

Każdy rodzic marzy żeby jego dziecko miało piękne zdrowe ząbki. Justynka ma 6 latek, a już grozi jej utrata wszystkich ząbków. Wyobrażacie to sobie? Ja nie. I nie wyobrażam sobie co przeżywa mama Justynki. Justynki ząbki zaatakował gronkowiec i można je uratować tylko drogim zabiegiem. Kosztuje on 5600zł. Nie udało się zebrać tej sumy. Proszę Was bardzo, pomyślcie, że to Wasze dziecko miałoby stracić ząbki i wpłaćcie ile możecie na to konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" 

ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa 

nr konta: 13 1240 1037 1111 00101760 2908

tytułem: cele statutowe nr 12197

Jeśli teraz nie pomożemy, mamę Justynki i tak będą czekać drogie zabiegi usuwania zniszczonych ząbków, a potem bardzo drogie protezy jeśli w ogóle da się je założyć. Oszczędźmy ogromnego cierpienia zarówno Justynce, jak i jej mamie. Bardzo Was proszę! Nie trzeba wiele, można wykupić choć cegiełkę na Justynki aukcjach. Może zamiast lizaka, które niszczą ząbki naszym dzieciom, zamiast kolejnej paczki papierosów dla siebie? To małe dziecko, wszystko jeszcze przed nią! Pomóżmy jej!

Link do aukcji Justynki jest tu:

http://allegro.pl/cegielka-charytatywna-na-rzecz-justynki-i3179797360.html

niedziela, 10 marca 2013

Gorąco zapraszam do pomocy Babci Gosi. Babcia Gosia to wielka dusza, która wszystkich wspiera. Teraz Ona potrzebuje naszej pomocy. Każda pomoc się przyda! Podaję linka:

http://www.pomagamyzosi.pl/?p=11175

Tagi: pomoc
12:41, overloaded , pomoc innym
Link Dodaj komentarz »
Tagi